Zde si můžete vybrat z nabídky našich smluvních partnerů a my již vše potřebné vyřídíme za Vás.

Osoby starší 16 let platí dle zákona na Mallorce turistickou daň cca 2€/den. Pokud daň není již zahrnuta v ceně, budeme Vás informovat o konkrétní výši tohoto poplatku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tradiční finca s bazénem / Ref. C001

blízko Santanyí / 2 ložnice / 5 osob

Venkovský dům v tradičním mallorském stylu blízko Santanyí bez přímých sousedů. Nabízí dobré spojení se Santanyí a okolními plážemi. Komfortní obývací pokoj s jídelnou je zařízen a vybaven pohovkou a křesly, satelitní TV, stereo, DVD přehrávačem a Wifi. Plně vybavená kuchyně s myčkou, varnou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí, mrazničkou a pračkou. Dva dvoulůžkové pokoje a koupelna se sprchou jsou v zadní části domu. Velká terasa s venkovním sezením, bazénem s lehátky a sprchou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luxusní městský dům s bazénem / Ref. C003

 

Santanyí / 5 ložnic / 10 osob

 

Nachází se 5 minut chůze od hlavního náměstí s restauracemi a obchody.            V přízemí je hlavní ložnice s koupelnou se sprchovým koutem a vanou, velká kompletně vybavená kuchyň, prádelna s pračkou a sušičkou, druhá ložnice s manželskou postelí a další koupelna se sprchovým koutem. V prvním patře jsou tři dvoulůžkové pokoje. Dům má klimatizaci, podlahové vytápění, satelitní TV, vysokorychlostní internet a Wi-Fi v celém domě. Děti do věku 8 let nejsou přijaty. Skupiny lidí do 30 let pouze po domluvě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dům blízko pláže / Ref. C014

Cala Santanyí / 4 ložnice / 8 osob

Tento velmi pěkný dům disponuje přízemím a prvním patrem. Venkovní prostor s bazénem a grilem. Přízemí domu má velkou terasu, 2 dvoulůžkové ložnice, velký obývací pokoj s jídelnou, koupelnu a kuchyň s pračkou. V prvním patře najdete dvě ložnice, koupelnu a obývací pokoj s nádherným výhledem na moře a malou terasu. Vybavené satelitní TV, terasovým nábytkem, ručníky a ložním prádlem. Nachází se v rezidenční čtvrti, a proto je zde minimální provoz. Pláž je jen tři minuty chůze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krásná finca s bazénem / Ref. C028

blízko Santanyí / 3 ložnice / 7 osob

Dva domy postavené v tradičním mallorském stylu blízko města Santanyí. Hlavní dům má obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyň. Myčka nádobí, sklokeramická varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem a pračka. Dvoulůžkový pokoj s koupelnou se sprchovým koutem. V druhém domě jsou dvě ložnice se dvěma koupelnami, z nichž každý má vlastní vchod. Obývací pokoj s jídelnou je vybaven satelitní TV, stereo a Wifi a má výhled na krásnou verandu a bazén. Parkování přímo na pozemku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Venkovský dům s bazénem / Ref. C029

blízko Santanyí / 2 ložnice / 4 osoby

 Malý dům nově zrekonstruovaný asi 1,8 km od Santanyí. Dům je vkusně zařízený a disponuje 2 dvoulůžkovými pokoji, koupelnou, kuchyní, obývacím pokojem a několika terasami. Kuchyně je kompletně vybavena troubou, keramickou deskou, myčkou nádobí, lednicí s mrazákem. V obývacím pokoji najdete satelitní TV, stereo a krb. Kolem domu je hezká zahrada s prostorným bazénem a grilem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krásná finca s bazénem a vířivkou / Ref. C058

Cala Santanyí / 3 ložnice / 6 osob

Krásný dům se nachází cca 10 min. pěšky od pláže. V přízemí je prostorný obývací pokoj s jídelnou, plně vybavená moderní kuchyň s mikrovlnou troubou, myčka, sklokeramická varná deska, elektrická trouba a lednice s mrazničkou. Ložnice s manželskou postelí a koupelna se sprchovým koutem. V prvním patře jsou další dva dvoulůžkové pokoje, z nichž každý má přístup na krytou terasu a vlastní koupelnu, z nichž jedna je vybavena vířivkou a sprchou. Přední veranda s krásným výhledem je vybavena jídelním stolem a 6 židlemi a grilem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nádherný dům s bazénem / Ref. C077

blízko Cala Santanyí / 5 ložnic / 11 osob

Prostorný dům se nachází se asi 1 km od pláže. V přízemí je prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybavená moderní kuchyň. Ložnice s manželskou postelí a koupelna. Z obývacího pokoje je přístup na krytou terasu s posezením a krásným výhledem. V prvním patře jsou dvě další dvoulůžkové ložnice se společnou koupelnou. Třetí dvojlůžková ložnice má vlastní koupelnu s vířivkou a sprchou. V suterénu je další dvoulůžkový pokoj s velkým oknem a vlastní koupelnou. Parkování přímo na pozemku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prostorný dům s bazénem a vířivkou / Ref. C097

blízko Cala Figuera / 7 ložnic / 15 osob

V přízemí moderně vybaveného domu najdete obývací pokoj s prostornou jídelnou, plně vybavenou kuchyň, velkou ložnici s vlastní koupelnou a vířivkou, další dvě ložnice a koupelnu s vanou. V prvním patře jsou další dvě dvoulůžkové ložnice a koupelna se sprchovým koutem. Vedle hlavního domu je menší domek s obývací částí s kuchyňským koutem, dvěma dvoulůžkovými ložnicemi a koupelnou. Terasa je vybavena grilem a dvěma jídelními stoly a 14 židlemi. Součástí zahrady je venkovní vířivka (není vyhřívaná).

 

KONTAKTUJTE NÁS:
Daniel JINDRA
+420 773 643 680
info@visitmallorca.cz

SLEDUJTE NAŠE CESTY NA:

© 2020 | Visit Mallorca